Latviskās pirts rituāli

Par Jūsu labsajūtu Ziedu pirtiņā rūpēšos es - Evija Estere Bernava, zinoša un profesionāla pirtniece, transpersonālās psihoterapijas konsultante apmācībā un 2013. gada Pirts konferences "Latviskās pirts tradīcijas ģimenē" lektore.

Ziedu pirtiņas rituāls patiks gan pieredzējušiem pirtī gājējiem, gan tiem, kas vēlas iepazīt noslēpumaino pirts pasauli - pāriem, draugiem, ģimenei, individuāli vieniem pašiem un grupām līdz pat 8 cilvēkiem, kura laikā varēs baudīt:

~ auguma kopšanu ar dabīgiem berzīšiem
~ enerģētisko pērienu ar smaržīgām pirtsslotām un vārda spēku
~ ogu, šokolādes, mālu u.c. maskas Augumam
~ lutinošu medus masāžu
~ relaksējošus ūdens priekus
~ gardas zāļu tējas un auglīšus apmierinātam vēderam

Pirts rituālu cenas, sākot no 01.07.2021:

~ Vienai personai              100 Eur
~ Divām personām            170 Eur       85 Eur/pers.
~ Trijām personām             255 Eur       85 Eur/pers.
~ Četrām personām           340 Eur       85 Eur/pers.

Tāpat veicu Pirtīžas - īpašu senlatviešu rituālu, kas palīdz māmiņai atgūt atkal Sevi pašu, kas mazuli sveicina šajā pasaulē, kā atsevišķu cilvēku, kas ļauj māmiņai sakoncentrēt visus spēkus sava bērniņa svētīšanai un, visbeidzot, kas mazulim un māmiņai palīdz fizioloģiski "sakārtoties" (sīkāks pirtīžu izklāsts iekš Pirtnieces stāstiem). Pateicībā:

~ dāvaniņa pirtiņai un pirtniecei

Katru otro otrdienu no 18:00 līdz 22:00 tiek rīkota Īpašā Ziedu pirts diena - tā ir diena, kad pirtsmīļi ir laipni aicināti baudīt pēršanās priekus, iepriekš piesakoties pa tālr. 29944017. Jūsu labsajūtai tiks sagatavota pirts tēja, skrubītis, pirts slotas, dažādi pirts zaļumi, medus, pirtnieces gudrais padomiņš un kāda lutinoša pirts procedūra. Dalības maksa vienai personai - 45 Eur.

~ Pirtiņas īre (līdz 8 cilvēkiem) - 15 Eur/h
~ Pirtiņas īre ar nakšņošanu (līdz 4 cilvēkiem) - 90 Eur/nakts (no 15:00 līdz nākamās dienas 12:00), par katru nākamo nakšņotāju - 15 Eur/pers. (max 8 cilvēki). Bērniem līdz 16.g.v. nakšņošana bez maksas, ja paliek kopā ar vecākiem.
~ Ja pirts rituāla dalībnieki vēlas nakšņot pirtiņā, tad maksa par nakšņošanu - 25 Eur/pers.